,

Луцьк – Lutsk 1975

Луцьк бере родовід у синій давнині. Але він квітучий, молодий. Це оновлення йому принесла Радянська влада, принесли працьовиті руки лучан, що розбудовують і прикрашають своє славне місто.

На місці колишніх кустарних артілей і заводикі’в тут виникли потужні підприємства машинобудівної, приладобудівної, електротехнічної промисловості, споРУджено один з найбільших на Україні
Г нідавський цукровий завод, великий м’ясокомбінат і ряд інших підприємств. У різних краях Вітчизни сьогодні відома луцька «Волинь» вантажно-легковий автомобіль для потреб сільського господарства. В цілому у місті нині виготовляється понад 550 видів промислової пр0дукції. Чимало її експортується за рубіж. Підносити економічний потенціал “Луцька, здійснювати його
дальшу соціалістичну індустріалізацію, розгортати величезне будівництво підприємств і житла, культурно-побутових закладів допомагає вся країна, всі республіки-сестри.

Сьогодні радують око чудові площі міста Возз’єднання і Леніна, -Комсомольська і Театральна. Викликають захоплення тінисті зелені вулиці. Нині житловий фонд Луцька у порівнянні із 1950 роком збільшився в 10 разів. Виросли нові квартали, з’явилося чимало споруд громадського призначення – шкіл, лікарень, магазинів, культур-них закладів., спортивних залів, їдалень, кафе. В обласному центрі працюють державний педінститут ім. Лесі Українки, музично-драматичний театр ім. Т. Г. Шевченка, філармонія, краєзнавчий музей, діє 70 бібліотек, в яких є понад 2 млн. книжок.

У планах господарі Луцька сягають далі, мрію“ чи зробити своє місто ще прекраснішим, ще сучаснішим.

Художній редактор С. Сльозко
ЛЩ42 75
М227(04)-75